راز بزرگی که در کائنات نهفته است این راز چیست؟

انسان های خرمند همیشه در طل تاریخ از این راز مطلع بوده اند، حتی تمدن بابل باستان هم مراجعه کنید خواهید دید که آنها هم این راز را می شناختند گرچه فقط عده ی کمی از این راز آگاهی داشتند. راز بزرگ قانون جذب است. شما قوی ترین مغناطیس در تمام کائنات هستید. شم...

انسان های خرمند همیشه در طل تاریخ از این راز مطلع بوده اند، حتی تمدن بابل باستان هم مراجعه کنید خواهید دید که آنها هم این راز را می شناختند گرچه فقط عده ی کمی از این راز آگاهی داشتند.
راز بزرگ قانون جذب است.
شما قوی ترین مغناطیس در تمام کائنات هستید. شما در درون خود چنا قدرت جذب کننده ای دارید که هر قدرت دیگری در برابر آن ناتوان است و این قدرت جذب بیکرانی است که از طریق افکارتان به بیرون ساطع می شود.
قانون جذب می گوید: ” هرچیزی هم جنس خود را جذب می کند. پس زمانی که به موضوع خاصی فکر می کنید در حال کشاندن هم جنس آن افکار به سوی خودتان می باشید.”
آیا تا به حال اتفاق افتاده است که شروع به فکر کردن در مورد موضوع ناخوشایندی باشید و با ادامه ی افکار متوجه شوید که آن موضوع بدتر و ناراحت کننده تر به نظر می رشد؟ این به آن دلیل است که قانون جذب بلافاصله افکار بیشتری از همان جنس را به سمت ذهن شما می کشاند.
با ادامه افکار حتی اتفاقات ناخوشایندی هم به سراغتان خواهد آمد. پس لازم است همین افکار ناخوشایند را متوقف کنید.
اگر بتوانید به تفکر درباره خواسته خود ادامه دهید و آن را به شکل اندیشه ای غالب در ذهن خویش در آورید بدون تردید آن را به زندگی واقعی خود وارد خواهید کرد.
این اصل را می توان در یک جمله خلاصه کرد: افکار به واقعیات تبدیل می شوند. “مایک دالی”
به واسطه این قانون اندیشه ها واقعی می شوند. این جمله را بارها به خود بگویید و اجازه دهید تا به هر دو حیطه ناخودآگاه و خودآگاه شما نفوذ کند.
نکته ای که بیشتر مردم از آن غافل اند این است که فکر دارای فرکانس است و نوعی موج به حساب می آید. بنابراین اگر فکری در ذهن دارید و زیاد به آن می اندیشید، اگر داشتن یک اتومبیل نو، در اختیار داشتن پولی که به آن نیاز داردید، یا ایجاد شرکتی و یا یافتن یک شریک زندگی محبوب یا هر چیز مطلوب که در ذهن خود مجسم می کنید، شما به شکلی ثابت در حال ارسال و انتشار فرکانس هستید. ” جان آساراف ”
افکار، علائمی مغناطیسی را به دنیای خارج ما می فرستند و همین سبب می شود نظیر خودشان را به سمت ما جذب کنند.
افکار خاصیت جذب کنندگی دارند و هرکدام فرکانس خاصی دارند، وقتی شما فکر می کنید، افکارتان به سمت جهان هستی به حرکت در می آیند و چیزهایی را که جنس و فرکانسشان با افکار شما هم خوانی دارد را به سوی خود جذب می نماید و این نکته را نیز می دانیم که هرچه بیرون به کائنات فرستاده شود عاقبت به منبع خود باز خواهد گشت که در اینجا این منبع خود شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن ایلیک می باشد

در صورتی که سوالی داشتید... با شماره زیر با ما در ارتباط باشید ۰۹۱۵۶۳۶۳۳۴۳ -09159751912


طراحی سایت توسط هشت بیت