پیام کائناتی

۱) خود را محترم بشمارید ما فرشته ها گاهی اوقات می بینیم با این حس که کسی از شما خوشش نمی آید یا دوستتان ندارد، درگیر می شوید. می خواهیم بدانید که اگرچه این نگرانی عام در بین انسانهاست، ولی واقعیت ندارد. حقیقت اینست که شما دوست داشتنی هستید. مردم قدر شما...

۱) خود را محترم بشمارید

ما فرشته ها گاهی اوقات می بینیم با این حس که کسی از شما خوشش نمی آید یا دوستتان ندارد، درگیر می شوید. می خواهیم بدانید که اگرچه این نگرانی عام در بین انسانهاست، ولی واقعیت ندارد. حقیقت اینست که شما دوست داشتنی هستید. مردم قدر شما را می دانند…

و می دانید که ما شما را عزیز می داریم و عاشق شما هستیم. اگر یک وقت حس کردید تنها هستید یا کسی شما را درک نمی کند و یا دوستتان ندارند، درنگ نکنید و از ما تقاضای کمک کنید. ما بلافاصله مقدار فراوانی انرژی محبت آمیز الهی برای شما می فرستیم.

شما خود عشق هستید و هرگز نمی توانید از سرچشمه ی روح و روان خود دور باشید. تا ابد در بالهای ما پیچیده شده اید – که نمودی از احترام شکوهمند خداوند به شماست. برای خود احترام زیادی قایل شوید، زیرا شما واقعا سزاوار تمام محبتهای فراوانی که ملکوت به شما اعطا می کند هستید.

۲) بر خیالات باطل غلبه کنید

هر مشکل ظاهری به دلیل این خیال باطل که در دنیای خداوند ممکن است چیزی خراب شود و مشکل پیدا کند، به وجود می آید. وقتی تشخیص می دهیدکه نظم الهی بر همه چیز حاکم است، در آغوش دنیا آرام می گیرید، دنیایی که واقعا می داند چه کار می کند. ظرافت دقیق و عشق آن پایه و اساس هر چیزی است که اتفاق می افتد.

بنابراین هر مشکلی که با آن مواجه می شوید نتیجه ی این فرض است که چیزی نادرست یا خراب است و این امر غیر ممکن است. امروز ما فرشته ها با شما کار می کنیم تا آن سوی خیالات باطل یعنی تناسب واقعی نهفته در هر فرد و هر چیزی را ببینید. با انجام این کار همکاری بزرگی انجام می دهید، شبیه آنچه فیزیکدانهایتان (تاثیر مشاهده کننده) می نامند، که می گویند حضور شما هر آنچه را به آن می نگرید تغییر می دهد. به همین ترتیب وقتی آن سوی آشفتگیهای ظاهری را می بینید و در عوض به نظم دقت می کنید، به دیگران نیز کمک می کنید چنین کنند. هرچه مردم بیشتر بتوانند بر تصورات غلط غلبه کنند، دنیای خداوند بیشتر به شکل بهشتی شاد و بیکران ظاهر میشود. دنیا برای افراد هشیار بهشت روی زمین است.

۳) تصمیم بگیرید که دلتان می خواهد چه جور روزی داشته باشید

شما توانایی و قدرت عوض کردن حال و هوای روزتان را دارید. این کار را با تعیین اینکه دوست دارید چه کار کنید، انجام می دهید. اکنون از خودتان بپرسید : چه جور روزی دوست دارم داشته باشم؟

فقط به خود اجازه ی تصور کردن و احساس برترین انرژیها را بدهید. اگر دیدید که به پیشامدهای منفی توجه می کنید، از ما فرشته ها بخواهید که این انرژی ترسناک را به عشق مبدل سازیم. شما کارگردان روزتان هستید.

در هر موقعیتی، یک نتیجه ی احتمالی عالی وجود دارد و شما از طریق تعهدتان به داشتن تجربه های فوق العاده به آن مرحله عالی می رسید. شما سزاوار تمام شکوهی هستید که زندگی می تواند عرضه کند. امروز پاداشتان را دریافت کنید و تصمیم بگیرید که اوقات فوق العاده ای داشته باشید.

۴)از درهای گشوده عبور کنید

در هر فرصتی هم اکنون به روی شما باز است – هیچ چیز را برای شما ممنوع و قدغن نکرده اند. مساله این است که دلتان بخواهد از کدام در وارد شوید، زیرا این فقط حق انتخاب شماست. گاهی ممکن است به دلیل حق انتخابهای بیشماری که دارید احساس گیجی کنید و یا ممکن است تواناییهای خود را برای عبور از راه خاصی زیر سوال ببرید. امروز ما فرشته ها با بخشیدن صراحت و جسارت برای ورود به رویاهایی که آرزویش را دارید، کمکتان می کنیم تا امکانات بالقوه ای راکه برایتان مهیاست ببینید. هرگونه ترس یا تردیدی را درباره ی این جریان به ما بدهید.

گاهی اوقات پیشرفت کردن به معنی پشت سر گذاشتن چیزی است. به سلامتی شما را در طول این تغییر حمایت و راهنمایی می کنیم.

۵) درهای فراوانی نعمت را بگشایید

شما هم اکنون کلیدهای درهای فراوانی نعمت و ثروت را در دست دارید. آن کلیدها همان قلب و ذهنی باز و آماده ی دریافت هستند، دریافت و پذیرش نتیجه ی توان دیدن امکانات و استعدادهای درونی خود،دیگران و همه ی شرایط است. یعنی به اندیشه های الهی که برایتان می فرستیم توجه کنید و از آنها لذت ببرید و به دیگران نیز اجازه بدهید به شما کمک کنند. هر چیزی که احتیاج دارید با خواستن، مال شما میشود.

شما با یک درخواست ساده شروع می کنید، درخواستی که می توانید به هر شکلی انجام دهید؛ از طریق دعا، اعتقاد و باور، تصور و چیزهایی از این قبیل. هر روشی برای به راه انداختن چرخها کافی است. دریافت کردن شما بخش بعدی این جریان است. دنیا پیامهایی برایتان می فرستد.

این کار نیازمند این است که هشیار و مایل به دریافت کمک و هدایا باشید. در ادامه ی این راه، علاوه بر خودتان به افراد بسیاری کمک می کنید. شما الهام بخش تمام کسانی خواهید بود که نیاز دارند کسی اهمیت کمک خواستن و دریافت آن را به آنها یادآوری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن ایلیک می باشد

در صورتی که سوالی داشتید... با شماره زیر با ما در ارتباط باشید ۰۹۱۵۶۳۶۳۳۴۳ -09159751912


طراحی سایت توسط هشت بیت